Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი
