Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты
