Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц
