Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी
