Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Format
os: Формат
