Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: هویت
