Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند
