Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
