Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Format
tr: Biçim
