Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Format
vi: Định dạng

en: ID
vi: Mã
