Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD
