Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
