Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo
