Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Format
es: Formato

en: Snippet
es: Fragmento

en: Save snippet
es: Guardar fragmento

en: Are you sure you want to delete snippet %name?
es: Esta seguro que quiere eliminar el fragmento %nombre?
