Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Snippet
hu: Részlet
