Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Format
hy: Ֆորմատ
