Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni
