Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Format
lt: Formatas
