Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ
