Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Format
ru: Формат

en: Add snippet
ru: Добавить сниппет

en: Snippet
ru: Сниппет
