Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Snippet
sv: Fragment
