Shortcode Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Format
uk: Формат

en: Snippet
uk: Фрагмент
