Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Perintah

en: None
id: Nihil

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan
