Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი
