Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Short
mn: Богино
