Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Short
my: တိုတို
