Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
