Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
