Shorten URLs (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: delete
th: ลบ

en: Type
th: ชนิด

en: Actions
th: การกระทำ

en: None
th: ไม่มี

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: General
th: ทั่วไป

en: IP Address
th: หมายเลข IP
