Shorten URLs (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode

en: Short
af: Kort
