Shorten URLs (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: General
az: Əsas

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Maximum link text length
az: Maksimum keçid mətn uzunluğu

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
az: Bu simvol sayından daha uzun URL-lər formatlaşdırmanı pozan uzun sətirlərin qarşısını almaq üçün kəsiləcək. Linkin özü saxlanılacaq; linkin sadəcə mətn hissəsi kəsiləcək.
