Shorten URLs (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Short
be: Сціслы

en: Maximum link text length
be: Максімальная дліна тэксту спасылкі

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
be: URL'ы, даўжэйшыя за гэту колькасць знакаў, будуць скарочаны для таго, каб прадухіліць доўгія радкі, якія парушаюць фарматаванне. Сама спасылка застанецца некранутай; будзе скарочана толькі частка тэкста спасылкі.
