Shorten URLs (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: General
bg: Общи

en: Original
bg: Оригинал

en: Maximum link text length
bg: Максимална дължина на текста на линка

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
bg: URL адреси, които са по-дълги от този брой символи, ще бъдат съкратени, за да се премахне опасността от лошо форматиране. Връзката сама по себе си ще бъде запазена, само текстовата й част ще бъде съкратена.
