Shorten URLs (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: PHP
eo: PHA

en: Short
eo: Mallonga

en: Maximum link text length
eo: Maksimuma longeco de ligila teksta.

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
eo: URL-oj pli longaj ol ĉi tiu nombro da signoj estos mallongigitaj por eviti longajn tekstojn kiuj rompas formatadon. La ligilo mem reteniĝos; nur la teksta parto de la ligilo mallongiĝos.
