Shorten URLs (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Short
gu: ટૂંકુ

en: Maximum link text length
gu: મહત્તમ લિંક લખાણ લંબાઈ
