Shorten URLs (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Original URL
hr: Orginalni URL

en: Text
hr: Tekst

en: User ID
hr: ID korisnika

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Short
hr: Kratki

en: Maximum link text length
hr: Maksimalna dužina teksta poveznice

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
hr: URL-ovi koji su duži od ovog broja znakova biti će skraćeni kako njihova dužina ne bi remetila prijelom teksta. Sama poveznica će biti sačuvana u unešenom obliku, samo će tekst poveznice biti skraćen.
