Shorten URLs (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: General
is: Almennt

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Original
is: Upprunalegt

en: seconds
is: sekúndur

en: Short
is: Stutt
