Shorten URLs (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: General
kk: Басты

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты

en: Maximum link text length
kk: Сілтеме ұзындығы

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
kk: Сілтеменің ең үлкен ұзындығын енгізіңіз. Осы ұзындықтан асып кеткен сілтемелер қысқартылады, алайда жұмыс қабілеттігі жоғалмайды.
