Shorten URLs (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>
