Shorten URLs (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Method
oc: Metòde

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: seconds
oc: segondas

en: Short
oc: Cort

en: Maximum link text length
oc: Longor maximala dels tèxtes dels ligams

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
oc: Las URL que compòrtan mai de caractèrs que lo nombre çaisús seràn copats per evitar las longas cadenas de caractèrs que copan la mesa en pagina. Lo ligam lo meteis serà conservat ; sola la partida textuala del ligam serà copada.
