Shorten URLs (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Maximum link text length
sq: Gjatësia maksimum e tekstit tek lidhjet

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
sq: Adresat URL më të gjata se ky numër gërmash do të "priten" për të parandaluar prishjen e paraqitjes së faqes nga tekstet e gjatë. Lidhja do të jetë e arritshme, thjesht do të ndërpritet një pjesë e tekstit të lidhjes.
