Shorten URLs (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: PHP
ur: پی ایچ پی
