Shorten URLs (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: General
bn: সাধারণ

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Short
bn: ছোট
