Shorten URLs (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: General
gl: Xeral

en: Method
gl: Método

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Original
gl: Orixinal

en: seconds
gl: segundos

en: Short
gl: Curto

en: Service
gl: Servizo

en: Maximum link text length
gl: Lonxitude máxima do texto do enlace

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
gl: As URLs con máis caracteres que este número serán truncadas para previr cadeas longas que poidan romper o formato. A propia ligazón se retén. Só se trunca a porción de texto da ligazón.
