Shorten URLs (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: General
ps: ټوليز
