Shorten URLs (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Original
sk: Originál

en: seconds
sk: sekundy

en: Short
sk: Krátky

en: Service
sk: Služba

en: Maximum link text length
sk: Maximálna dĺžka textu odkazu

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
sk: URL dlhšie ako toto číslo budú skrátené, aby sa predišlo dlhým textom, ktoré ničia formátovanie. Samotný odkaz bude zachovaný, skráti sa len textová časť odkazu.

en: Behavior
sk: Správanie
