Shorten URLs (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: PHP
am: ፒኤችፒ
