Shorten URLs (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Method
ca: Mètode

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: seconds
ca: segons

en: Short
ca: Curt

en: Service
ca: Servei

en: Maximum link text length
ca: Longitud màxima del text de l'enllaç

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
ca: Els URL més llargs que aquest nombre de caràcters seran truncats per prevenir cadenes llargues que rompin el format. L'enllaç serà retingut; només el tros de text de l'enllaç serà truncat.
