Shorten URLs (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: User ID
sr: ID корисника

en: seconds
sr: секунди
