Shorthand (7.x-1.0-alpha7) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Text format
de: Textformat

en: API Token
de: API-Token

en: Invalid token.
de: Ungültiges Zeichen.

en: User ID must be an integer.
de: Benutzer-ID muss eine ganze Zahl sein.
